RSS

Е-квитки можна показувати із смартфона

12 Жов

   Вперше в житті офіційно не роздруковував квитка на потяг Укрзалізниці, а пред’явив  його з монітора планшета.  Це сталося, без найменших перебільшень,  воістину афігенсько  і буряностаканно бісерно-грандіозно. Апофеоз маленької людини над заскорузлою системою. Провідники звивалися як волосся медузи–горгони, бризкали ядучою слиною і сичали, але вдіяти ніц не могли.  Такий підхід економить море часу нервів і посилань на конфліктні ситуації. У мене не збирали квиток, а потім не віддавали. Він постійно був у мене, начеу того хто прогинає світ під себе 🙂 ahaha!!
Я зекономив папір, чорнило, годину свого часу, 5 хв часу касирки і десь 25 хв часу людей які б с ояли в черзі за мною на вокзалі, а також вкотре нагадав провідникам про наближення нової ери – ери технологій.
Якщо гіпотетично змоделювати, що хоча б 25% дорослих українців куплятимуть квитки онлайн і пред’являтимуть їх зі смартфонів,  то мова йде про щорічну економію десятків мільйонів гривень на друці і сотень мільйонів гривень/годин економічного часу. В масштабах країни це сутєвий крок вперед.  І уявіть собі що за ці гроші можна відкрити точки благодійного велопрокату у кожному обласному центрі України.  Або цих грошей буде достатньо аби Українська вікіпедія увійшла у топ-5 світових. І був мільйон статей. Дідько, ми не замислюємося але така дрібниця може мати колосальний ефект. Можна щорічно за ці гроші закупляти декілька тисяч е-рідерів і дарувати їх найздібнішим і найвмотивованішим школярам. Уявіть яку ланцюгову реакцію це запустить. Скільки паперу будуть економити ці школярі юзаючи ерідери замість студентських роздруківок.
Коротше достатньо лиш змаху крил метелика, або 5% знижки пасажирам, що купляють квитки онлайн, а не в касах.

Advertisements
 

Позначки: , , , , ,

4 responses to “Е-квитки можна показувати із смартфона

 1. gorzel

  12.10.2014 at 21:47

  Квиток потрібно роздруковувати не заради касирки, а виключно для самого себе, щоб не забути про час поїзда, номер вагону, місце. Для касирки потрібен лише 16-значний цифробуквенний номер (наприклад, БЯЦ-Н1-3922506-2003) – необхідно зачитати його касирці. Робота касира полягає лише в тому, щоб роздрукувати замовлення з таким номером, тобто можна було б навіть зробити спеціальні автомати для роздруку.

  Причина чому завжди рекомендують роздруковувати нет-замовлення лише в зручності і в теоретичній можливості похибки людей, які випишуть/зачитають не той номер.

   
  • gorzel

   12.10.2014 at 21:52

   Або я не так зрозумів і ти показував білет із смартфона напряму провіднику, а не касирці?

    
  • свиноматка

   12.10.2014 at 22:36

   так. провіднику показав.

    
  • bunyk

   13.10.2014 at 09:25

   Ну це попередня технологія. Деякі квитки все ще треба друкувати в касирки, але в деяких поїздах в провідників є QR-сканер. Сканер жахливо сканує мій телефон, провіднику потім в поїзді довелось вручну вводити в свій сканер дані мого квитка, тому все ще друкую сам. 🙂

    

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: