RSS

‘Практика визуального мишления’, Ден Роем | рецензія на 346 грн

07 Жов

 Перший цікавий факт – книга коштує 346 грн. І вже це рухає її в напрямку до непересічності. 40% контенту – візуальний(здебільшого гарні ілюстрації, зарисовки, малюнки, діаграми, графіки). Книга покликана розповісти про техніку і розвинути візуальне мислення. Тобто буквально інтегрувати у реальне життя практику передачі,  обробки та генерування інформації через картинки, графічні зображення.

Перші 50 сторінок автор розжовує вступ, налаштовує що все супер-дуперсько просто і просто мега-нереально ефективно і кожному під силу, і що це революційне знання переверне ваш-наш-усіх-їх світ. І це шалено дратує, бо подача повністю йде у стилі Капітан Очевидність. Водичка, спадаючи на водяний млин зрошує водяні русла смислів, теж до речі водянистих.

Загальне враження: класні картинки супроводжуються очевидими абзацами із загальнозрозумілих і самоочевидних речень. Нічого нового, унікального, революційного, суперефективного, деталізованого не пропонується. Розжовуються просто звичайні прописні істини  і до цього усім відомі.

Мене вже аж воротить від того, як я сам починаю розжовувати примітивність, простоту і капчевидність книги. Тому навіть більше не писатиму. покажу лише як виглядають середньостатистичні сторінки і обкладинка.

Оцінка: 3/10. Не рекомендую читати. Даремно вбитий час і купа спалених нервів через неякісний і лінивий підхід автора. Вперше зустрічаю таку невідповідність між ціною книги і наповненням.

Advertisements
 
 

Позначки: , , , ,

One response to “‘Практика визуального мишления’, Ден Роем | рецензія на 346 грн

  1. Необов'язкове ім'я

    09.10.2014 at 01:54

    Купляв книгу за 346 грн чи брав у когось читати?

     

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: