RSS

‘Смерть малороса…’ А. Мухарського | анархо-рецензія на ґнижку

20 Лип

  Моє покоління знає Мухарського передовсім за рекламу ‘Це операція Тайд чи виварювання’. Потім він, як і Микола Вересень, Данило Яновський та декілька інших відійшов від телебачення і видав не зовсім вдалий альбом українського кантрі, сільського гламуру….. І нарешті у 2012 кокон дозрів і вилупився Орест Лютий із альбомом ‘Лагідна Українізація’ та гуртом ‘Сталін унд Гітлер Капут’. Надалі продуктивність і майстерність стрімко зростають. Зародилося шоу ‘Анархо-кабаре ЗЕЛЕНА ЛАМПА’ на TVI, Раджу подивитися, дуже яскравий ведучий і зовсім не цнотливий аграрно-холопський формат, до якого звикли переважна більшість українців.

Також для справки. Хто не знає – Мухарський – один із сучасних вершинків анархізму та апостолів боротьби із націоналістами свідомітами та шароварницькою культурою в Україні.

А тепер про саму книжку. Це відеовідповідь текстова відповідь Бузині за всі його наклепи і українофобські потуги в очорненні культів і символів, авторитетів українських письменників та історичних постатей.Прочитати вирішив після рекомендації Олеся Донія, де він згадав, що там Бузина гвалтує себе пляшкою безалкогольного пива у дупу.

130 сторінок. читається дуже швидко. можна навіть в туалеті. Спершу текст слабенький і більше нагадує незграбну мстючку, але далі сюжет стрункішає, діалоги цікавішають і врешті текст починає нагадувати раннього або ж ранньо-спілого Кокотюху 🙂 Розповідь ведеться про ліричного героя, біографія якого ну геть схожа на бузинівську, журналіста, чуть педофіла і українофоба. І от його настигає прокляття дочки могутньої відьми і він розпочинає фатальний масаж – —далі спойлер- – — простати…..

Тест аж ніяк не є шедеврно, його навіть назвати майтерним буде трохи важко. Але втім рівень Антіна дуже стрімко зростає і зупиняється десь нижче середнього. Проте ця книжка цікава передовсім із символічної точки зору. Це чи не перша книжкова відповідь українофобським випадам. Чимось нагадує першу українську спробу у зомбі-темі(Хліб із Хрящами)

Зважаючи що Антін не письменник – ріспект йому

Загалом моя оцінка 5.7/10. Оскілки часу витратив не багато. Рекомендуєтся до ознайомлення. (Ніхто не каже читати цілу:)

Advertisements
 

Позначки: , , , ,

2 responses to “‘Смерть малороса…’ А. Мухарського | анархо-рецензія на ґнижку

 1. Roman Melnyk

  23.07.2013 at 20:53

  чи не вперше ти так прохолодно-зважено щось оцінюєш. аж дивно! ріспект тобі.

   
  • свиноматка

   23.07.2013 at 22:51

   Цікаво, бо я за собою цього не відзначив. Втім, Мухарський як діяч і митець мені дуже подобається. Але книжка відверто слабенька. Але у кого перший раз щось виходить дуже досвідчено і професійно?

    

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: