RSS

Що дає карта криміногенності районів міста | урбан маркування

15 Кві

поговоримо про вуличні знаки, але не дорожнього руха, а соціального спрямування. Уявіть собі, що на основі різних статистичних даних вулиці міста почали б маркуватися різними соціальними вуличними знаками. Почнемо із наглядного прикладу:

Ну по-перше, спираючись на дані міліції будується карта криміногенності районів і в найзловіщіших точках розміщуються ось такі значки, які як злодіїв відлякують, так і беруться на облік міліцією – і туди відряджається більша кі-лькість патрульних. Та й самі мешканці ввечері воліють обхоти найтемніші участки, помарковані ось такими знаками.

У Лондоні вже таке працює. Та і в інших містах світу, проте ще не набуло промислово-конвеєрного розмаху. Маємо шанс зробити таке в Україні. Різні значки. Не тільки про злочини, а й про інфраструктуру – типу – тут дешевші ціни на житло, тут найдешевша у місті їжа. Коротше головне дати простір уяві і підзбирати статистичні дані. Пишіть в коменти ще ідеї – що б корисного можна було маркувати на вулицях міста.

івіваіваіва

Advertisements
 

Позначки: , , , , , ,

6 responses to “Що дає карта криміногенності районів міста | урбан маркування

 1. свиноматка

  15.04.2013 at 01:36

  Напр. велика к-кість туристичних об’єктів у цьому районі. Обережно!

   
 2. Roman Melnyk

  15.04.2013 at 02:21

  і зробити статистику візуальну скільки знаків попередження: “обережно, крадії” було поцуплено)

   
 3. Дмитро Прокопчук

  15.04.2013 at 09:51

  Хороша ідея в короткостроковій перспективі, бо не стільки відлякає, скільки просто заохотить злочинців переміститися кудись подалі (де патрульних менше, наприклад). Щодо “найдешевших цін” – краще навпаки, писати про найвищі ціни, можливо, це дасть схожий ефект, як зі злодіями.

   
 4. talahasi78

  15.04.2013 at 15:54

  Ідея класна але справді суперечлива. Наявність знаків у перспективі призведе до протилежного ефекту – злочинці дійсно оберуть собі більш “безпечні” місця, а ціни на житло чи їжу внаслідок підвищення попиту і собі підвищуватимуться. У законах ринку такі значки можна ліпити на досить невеликі проміжки часу.

   
  • свиноматка

   15.04.2013 at 21:49

   гадаю не можна однозначно стверджувати, що це суто тактична штука. Не думаю що злочинці взагалі зважають на такі знаки, вони просто ошиваються у таких перевулках, які сприятливі для нальотів і грабежів. + відповідно це дуже корелює із складом і соціальним статусом мешканців району.
   Гадаю, що злочинці взагалі не надаватимуть таким знакам ні значення ні уваги. Хоча звісно краще не сперечатися а перевірити в польових експериментах.

    
  • talahasi78

   15.04.2013 at 23:40

   цілком можливо. більше того, у ситуації із злочинцями може бути навіть протилежна ситуація – вони вважатимуть такі місця своїми власними гетто і будуть взагалі поводити себе дуже нахабно і відверто демонструвати свою можливість хазяйнувати у певних місцях.

    

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: