RSS

Війна поколінь | інерція могутніх старперів проти інноваційної ресурсно бідної молоді

21 Січ

Пора захоплювати корпуси, гуртожитки і віторювати старше покоління в’язати безрукавки, заготовлювати гриби і робити вушні палички. Натомість – комуна з швидким Wi-fi, старт-апами, лабораторіями та експериментами, проектами.
Переділ освітніх інфраструктурних ресурсів (приміщень корпусів …) вже назріває

Рано чи пізно молодь зрозуміє, що без ресурсів перемогти альтернативними з нуля Створеними Універами-онлайн дуже важко, довго, а місцями неможливо.

Теперішні ректори, міністри – просто нездатні встигати за прогресом, і відповідно дуже гальмують розвиток цивілізації – — а конкретно – гноблять і пригнічують комфорт і щастя від самореалізації кожного індивіда.

Читаєм  про це і дивимся

Advertisements
 

Позначки: , , , ,

5 responses to “Війна поколінь | інерція могутніх старперів проти інноваційної ресурсно бідної молоді

 1. Roman Melnyk

  22.01.2013 at 01:34

  скажу чесно. коли читав а це було вчора вночі. то думав: знову ти за своє. це все не так вже і критично і бла бла. але сьодні поговорив з Богданом Березенком – він у київьскій просвіті, стосовно приміщення для Спільного Перекладу. всього то зібратися я хочу з людьми – 10 людей. а він каже що ніфіга не вийде, бо там старі дядьки командують і вони змін страшно бояться і ще ледь не ненавидять ініціативну молодь. тому Богдан який там два роки вже у членстві, ледь без конлфіктів проводить публічні лекції на історичну патріотичну тематику. і це не дуже подобається тим старперам. на питання що вони ж там роблять, він пожартував: вазу стережуть)

  короче це тупня. Просвіта в дупі і взагалі не мобільна. Лише ті осередки які створилися молодими то вони нормальні. а центральні від бабла і дурості задубіли.

   
 2. Karmin

  23.01.2013 at 00:45

  Чиста правда. Свіжа кров рішить все.

   
 3. Karmin

  23.01.2013 at 01:07

  Продивився ролік. Дуже хороший ролік. Я згодний з думками авторів. Я ще хочу додати, що інтелект як такий – це суспільний продукт. Не може бути інтелектуала, який став таким сам по собі. А питання, які ставляться в роліку, і дійсно дуже цікаві. Глобальна освіта, напевно, потребує нового підходу.

   
  • свиноматка

   23.01.2013 at 01:16

   І фішка в тому, що для втілення нового підходу – потрібні величезні ресурси – приміщення, комп’ютери, інтернет, корпуси, мультимедійні матеріали…..гроші з держбюджету. І все це вже є у старого покоління яке їх просто проїдає та профукує на ‘пильнування вази’ та збереження дідівських методів і традицій.

    

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: