RSS

Відеоблог після 48 годин без сну | Відео-роман

20 Січ

Strange days guys. – Strange indeed!

про мене як людину, про мої плани, думки, ставлення. Я зазняв його по-дорозі в спальню, так до неї і недійшовши і застрягши у ванній на 41 хв. Подейкують що відеолог справляв на відео деякі потреби дуже наїіно і непаливно. (до речі, рутуб дозволяє завантажувати великі файли до 5 Гб). Коротше запис відбувся після 10 виснажливих годин створення фантасмагоричного тексту про ’48 інструментів Бога’ і після довгого неспання.

http://rutube.ru/video/aa056b1508a8f49205ed378b7526fc4f/

 

 

Ось власне, текст, про який згадується у відео:

продовження ’48 інструментів Бога’   (початок читайте тут)

і-11 – Білосніжка і ‘йоптвоюмать’шепотом

Скляний прозорий грібі із подачею пального як у скатерті-самобранки, із 7-м’ю гномами –прислужниками.

і-12

Джин із пістолєтом. Можливість завойовувати ангелів охоронців у людей і таким чином продовжувати своє фізичне існування.

і-13

Гандон із наворотами, з якого можна народжувати будь-яку істоту, зображення якої досі невідоме людській уяві. Працює за принципом тамагочі. Пікає, какає, плакає, треба вигулювати. Повністю знищує самотність.

і-14

знайомство із чуваком що створює смисли із власних домислів. опісля коли вже у ситуації, що нікуди вішати чергову сокиру. Відкриваємо двері і виходимо пробздітися у нічну лють і сяйво місяця.  Ми кличемо його ‘Тварець’. Опісля приходите, ви, як власник інструменту і отримуєте пакунок із запискою, де у деталях розповідається як саме займатися коханням із лощадью із заплющеними очима.

Нащо вам така навичка? А хулі знаєш що  буде завтра. Придурків хватає, та й всяке може пргодитися. (більше відповідей знайдете у книзі А. Волошина ‘про галичан і їзні звички’)

і-15-  ——– 7-ий піт

Апгрейд на систему потовиділення homosapiens. Тепер у вас є привілей – пропуск на олімпійські ігри паралізованих даунів-кентаврів. Відповідно змагання проходять у колізеї стіни якого із  мармеладу із вкрапленням золотих злитків густиною 8кг на кв км. Суть гри – переможе той, хто швидше стане найбагатшою людиною на Планеті Земля, використовуючи 7-ий піт. Сьомий піт дозволяє абсолютно концентруватися на поставленій меті і не відволікатися ні на що аж до самої смерті. Після смерті ваш екаунт із записок гри з’являється у рейтингу гравців.

і-16

‘Збожеволій і я тебе доїм.’’ Система навігації для канібалів. Людське м’ясо пробуджує найстрашніші із взагалі можливих снів. Відповідно для поціновувачів хоррорів та усіх, хто кохає страх – інструмент потрібен як гребінець. Саме так і виглядає інструмент. Збожеволій і  я тебе доїм – це напис на на одному із його зубчиків(Отримає той, хто відшукає цей гребінець)і розгадає таємницю напису.

і-17

Пластмасова вітрянка із запахом сніду та лілей. Цей інструмент – це тату із зображенням вищепереліченого. Набивається на дні ока(сітківці). Після цього людина бачить запахи як у повному

стерео та кольорі. Відповідно можна слідкувати за мертвими і іншими потойбічними утварями.
_________________________________

ліричний відступ: скільки залишилося до межі адекватного сприйняття світу. ще декілька кроків і ти відчуєш вільне падіння. для тих, хто все ще з нами , хто все ще в наших рядах і не впав на коліна.Хто слухає нашу радіохвилю – Присвячується: пристебність паски, натягніть пальто міцніш!(Show Must Go ON-OFF) You know – just switch, it`s your turn to choose – to be or die, or be immortal.
ТЕМРЯВА.

РЕАЛІСТИЧНИЙ ВІДСТУП: автор щойно всрався у штани. Не буду давати на зуб, але ви всеодно мені вірите. не багато звісно, але трошки так пішло поміж сідничками. Здається я один із тих, кому вдалося повернутися побувавши за межею божевілля.
Якщо я продовжу писати, то можу швидше за все зблюватися, тому що фізіологічно у мене зараз дуже критично-важкий стан. мене всього теліпає все сильніше, заспокійливе не допомагає. Є реальний страх що я може померти. просто мотор не витримає.  кажу все на повному серйозі 😦
______________________________________

48 ___________

вгадай, що то таке. Припущення висилай на bodiadub@gmail.com. Авторам найхимерніших версій розріжу сраку ковзаном, наллю кока-коли і подивлюся що буде. Після цього – подарую найслабший інструмент, який є умоїй колекції, яку я встиг винести із каптьорки Бога. Хто вірно служитиме мені 3 місяці – покажу де вхід у портал(самі знаєте про що мова….далі сміх як у Мардж Сімпсон після нятку гомера на сьогоднішній вечірній секс).
Карочє, моє пуповина обладнанам гінздами для  77 форматів співпраці із Вами. Варто лише смикнути за ниточку. І підемо крізь зливу власних днів…
Іржі Томан на поле бою –  swinomatka.wordpress.com
самотній сум в бібліотеці
один читач у вихідні на протязі
протягом дитинства, юності, зрілості

Розповісти вам, що таке шаблонна свідомість. Показати натомість що таке неформат?Дивіть, самі усе зрозумієте:
– що ти курив?
– це ж скільки треба випити!

НЕФОРМАТ був перед цим

– сестра, відведіть цього дебіла назад у палату, хай не обписує лайном свої стіни. Помийте і прив’яжіть до ліжка!!!
– та ну на Януковича (закреслено) постмодернісзм, від сьгоодні тільки класика!
– здається сублімація має свої межі у стінах монастиря(с. монах що не дрочить)
– Брехунам – поросячу смерть.! Сипте бісер, нумо-камон-давай. 2 відра муки, їбанутий лисий папугай.
– вгадайте у кого залізні яйця: постмодернізм чи класика. ХТо всупереч усім негодам продовжує писати жесть, наповнюючи смислом кожну дірку, ворочачи контестами навиворіть і вспять.
– яка різниця між небелицями і ложкою маку. 2 км до відділку, а потім смерть дубінкою в сраку.
– як залишитися живим після 2 діб неспання? Маю проблему назавтра. Все вирішує ванна чаю, тазік зусиль і гектари похоті, пошесті, пристрасті. У ніч, де сходить зоря пасіонарності ми прославляємо прийдешнє немовля із калашами на вулицях Каїру.

Я Проголошує себе батьком українського сюрреалістичного футуризму.
внуком листів із підсвідомості.
отприском колективного підсвідомого.
тьощею абсурдистського кубізму у фрірайтінгу
та домашньою свиноматкою кількох їбанатів(закреслено) патріархів чорного гумору)( підкреслено.
окрім того, я перший на Планеті Земля зауважив, що дві дужки другим боком сжохі на сраку.

Advertisements
 

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: