RSS

Чобіт-кросинг | shoes recycling

11 Вер

Ще к-ка місяців тому, я міг таке тільки перекопіпащувати. А тепер я сам можу творити унікальний україномовний контент в тематиці урбаністичних штучок-дрючок, що роблять спільноту і простір міста комфортнішим, загадковішим, цікавішим, приємнішим, людянішим, грайливішим.

Отож бокси із накопичення вживаного взуття, яке ще має цінність, проте вже не потрібне власнику. Назбиране взуття або реалізується в Charity шопах або ж напряму передається нужденним. Я спеціально заглянув всередину, щоб подивитися чи воно працює – коробка була на третину заповнена взуттям в кульках. Також кришка має специфічну конструкцію, що унеможливлює крадіжку взуття. Система типу невиливайки – вкинути ти можеш, але витягнути ні через форму кришки-відсіку.

Думаю встановлення таких, але багато-функціональних типу ‘Коробочка добра-вживані речі’ в Україні – лише питання часу для деяких громадських організацій. Ну і туди можна було б скидати не тільки взуття а різний одяг  та інші корисні речі.

Advertisements
 
 

Позначки: , , , , , , , , ,

One response to “Чобіт-кросинг | shoes recycling

  1. Roman Melnyk

    12.09.2012 at 16:36

    Крута штука дуже. це було в одному фільмі американському, де віддавали одяг бездомним, а коли головня героїня побачила який там одяг то собі забрала ще більше ніж принесла:)

    ай справді класно, що ти тепер таке сам можеш описувати. Ще таких пачок з чобітьми я не бачив і не читав про них. Унікально і мило-емоційно в тебе вийшло!

     

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: