RSS

Неспроможність спільноти як імпотенція свиней перед бісеросипачами

05 Вер

з’явилась чергова ідея, чому наше суспільство таку галіме(українське), тому що ентузіасти сиплять бісером у прірви перед бидло-масами обивателів. Так загинається саможертовність, ентузіазм, геройство, подвиги, націоналізм.
Приведу приклад. Минулого року 8 год підряд оцифровував імейли всіх жителів гуртожитку НаУКМА, що на троєщині, щоб створити розсилку. Назвав ‘Тарган.’ Вона інформувала мешканців про різні цікаві можливості, новини тощо, які котримись чинами стосувались мешканців-студентів.
Вчора після запиту окремих  представників спільноти  мешканців гуртожитку – запропонував продати за 500 грн права адміністрування на розсилку.  Отримав цікаву(негативну) реакцію.
тепер мої(раціональні:) думки:
Якщо спільноті потрібна така розсилка – нехай спроможеться на неї. Кожен кидає по 2 гривні – і отримує цінний сервіс. Якщо ж котрась людина  не може дозволити собі витратити на це 2 грн на рік – то це її справа. За неї можуть забашляти більш розумні, заможніші сусіди і відповідно обмежити доступ для жлобів.
В іншому випадку якщо нікому нема діла, а активні, вибрані(еліта) представники цього ком’юніті не спроможні купити цей корисний для неї сервіс менш ніж за одну стипендію – гріш ціна такій гноївці сіна.
Advertisements
 

Позначки: , , , , ,

4 responses to “Неспроможність спільноти як імпотенція свиней перед бісеросипачами

 1. Roman Melnyk

  05.09.2012 at 23:09

  ти загнав завелику ціну. або треба було пояснити що кожна людина може по 2 грн здати чи якось так. бо гроші з розсилки ти не вичавиш, а лише як волонтерство. а волонтерство не оплачується. тому на твоєму місці треба було щось цікавіше зробити, аніж написати: продаю за 500 грн. ти б сам не купив таку штуку мені здається а щось своє би зробив.

   
 2. свиноматка

  05.09.2012 at 23:15

  Я ще запропонував альтернативу – оральний секс.
  А я і не збираюся вичавлювати. Мені ті 500 грн погоди не зроблять – це більше для виховання суспільства. Щоб не звикали до халяви. За все корисне і цінне треба платити і винагороджувати зусилля чужих людей.

   
  • voko06

   05.12.2012 at 14:01

   Саме це слід українцям робити. Шукати друзів посеред ентузіастів і ставати самим такими. Потрібно винагороджувати чужий труд хоч якось , а не тільки критикою

    
 3. NewUkie (@NewUkie)

  07.09.2012 at 04:05

  Ідея правильна. Сьогодні почув, що американці збирають народні гроші на вибори і потім міряться у кого більше також з цією метою – скільки реально активних і спроможних підтримують.

   

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: