RSS

Як ефективно бити міліцію | Коліївщина 2.0

12 Сер

100 добрих справ для країни | блокноти самосудника

”РАЗОМ ЛЕГШЕ ГВАЛТУВАТИ ДІТЕЙ ЧИНОВНИКІВ І ВІДБИВАТИ МІЛІЦІОНЕРАМ НИРКИ” 

 

Збираючись на мітинг не забудьте взяти з собою:

Перед тим як іти на будь-який мітинг, слід заздалегідь добре підготуватися, вкомлпектувавши себе усіма потрібними знаряддями, навіть якщо вони не знадобляться. Адже підготовлений- тут буквально – значить озброєний.

1) Куртку або кофту з капюшоном, пов’язку на обличчя, респіратор та окуляри  для плавання, щоб захиститися від газу а також залишитися добрим анонімом.

2) Обов’язково рюкзак, в який по дорозі варто підібрати кілька каменів, бруківку, скляну пляшку, осколки скла. Якщо ваш тато або мама має змогу дістати – прихопіть із собою кислоти, поділіться із друзями активістами.

3) Вже завтра варто придбати собі та як подарунки своїм рідним та дурзям  в інет-магазинах газові балончики,  електрошокери, стилоси. Або ж можна просто заточити довгий ключ, 5 копійок по боках. Цими предметами можна різати і колоти недругів під час мітингувальних зіткнень та мітингів з режимними сучками. Також подумайте про оборону і зробіть маленький щит(щоб захищатися від кийків). Його можна переобладнати із кришки, або навіть не переобладнувати:)

4) навчіться робити коктейль молотова.

Я вирішив скласти список різних дрібниць, які б потрохи руйнували діючу сиситему влади, деградовані соціальні інститути та пришвидшували ті великі зміни на які ми всі чекаємо. 

0) Якщо зустріли добре п’яного мєнта – відбийте йому нирки.

0.1) Починайте дрочити коли вас зупинив даїшник і не припиняйте – тут відеоінструкція

1) Якщо Ваш сусід пузатий мєнт-деградант або лихий чиновник і Ви точно знаєте про його зловживання і гріхи з уст самих потерпілих, прокиньтеся якось зранку і проткніть шилом чи ножем колеса його машини. Можна просто забити цвях. На додачу замалюйте балончиком(аерозольною фарбою, – продається у будь-якому будівельному або автомобільному магазині) йомо лобові вікна. Також можна залишити месидж де і в чому саме він не правий. Якщо ж ви більш рішучий і сміливий – можна взяти трофеї – зеркала чи значок.

2) Якщо ви працюєте в кафе – не втрачайте нагоду шмаркнути беркутівцю в салат, плюнути в каву, трохи сцикнути в зупу(тільки не все, бо помітить зміну смаку)

3) Якщо якесь таке вищеперелічене падло живе у вашому під’їзді – не полінуйтеся вночі смачно насрати йому під двері. В разі чого – можна доручити це своєму собакові:) Знаєте, наскільки стильно це буде згадувати з друзями за пивом наступного дня: ви показуєте фотки, а ще краще відео. Проворніші ж можуть вилізти на дах і обрізати конкретний інтернет-кабель, зламати телевізійну антену. Або купіть і пришліть йому вінок, лист із його фотографією в траурній рамці типу ‘Скорбим и помним…’

4) Якщо ви школяр і у вас у класі є мажорчик, або бидло-синок чиновкників-мєнтів-суддів…. – ви також можете боронити рідний край. Розпочинайте чмирити, травити, знущатися та ігнорувати цих пустоцвітних підростаючих виблядків. Напр, як у старому доброму голівудському кіно – залийте на ютуб відео, де ви змиваєте в унітазі догориногами одного із підсвинків прокурора області. Не беріть їх в команди коли граєте футбол, не кличне гуляти…

5) Дзвоніть серед ночі, якщо знаєте їхні номери, пишіть їм усякі погрози та лайно, спамте на їхніх сторінках в соц мережах, при зустрічі можна дати копняка, плюнути, вдарити, образити морально, стібанутися. Тоді вони почнуть відчувати справжню ворожість середовища та споживати, що посіяли. Траба розпочати травити їх повсюдно і повсякчас.

6) Якщо ви ремонтуєте техніку  і до вас звертається один із тих – ….(далі ви самі)

7) Дайте оголошення в газети в колонку некрологів – про смерть чиновників-падлюк місцевого рівня з іншої області, так щоб редактори не знали імен.

8) Продавайте їм зіпсовані браковані петарди і феєрверки – най їм повідриває ручки і очка.

9) Перестаньте вітатися.

10) Якщо ви невиліковно хворий або старий чи хочете вчинити самогубство – зробіть це з користю. Станьте народним героєм – скиньте на голову їм цеглу, вибийте очі пневматами, арбалетом, рогаткою(все це у вільному доступі і можна будь коли придбати), заріжте при близькому контакті.

11) Якщо маєте заховану зброю, або знаєте де є, а самі не використовуєте – подаруйте її активним і свідомим людями, або просто надайте інформацію.

12)  Перестаньте платити податки. Не відкривайте двері перевіркам, або службам які приїжджають відрізати вам газ чи воду. якщо відрізали – підключайтесь заново.

13) самовільно здійснюйте забудову, встановлюйте автономне опалення, не гніться заради різних дозволів – не ходіть по кабінетах, щоб з вас брали хабарі і  трахали. Не платіть штрафи. Здійснюйте саботаж на усіх навіть найдрібніших рівнях, коли це з найменшими наслідками для вашого здоров’я.

14) Якщо ви підприємець – ведіть подвійну бугалтерію, приховуйте від держави податки.

15) Якщо ви призовник –  косіть від армії, просто не приходьте, їдьте на роботу в інше місто. Не будьте лохами, не давайте хабарів.

16) Не марнуйте нагоди якщо є можливість безкарно розбити вікна офісів, магазинів, бутівків – які належать тим ницим істотам. Бачиш, що нема камер і зовсім безлюдно- натягнув ще більше капюшон на лице –  Раз кинув каменем та й усі діла.

17) Ходіть на вибори, але не голосувати а зривати їх

18)Якщо ви студент і живете в гуртожитку – коли йдете на навчання – залишайте відкритими воду, можна і світло. Це пришвидшуватиме колапс режиму.

18) Якщо вам треба порушити закон, який не шкодить суспільству – не задумуючись порушуйте його.Потрібно розхитати режим, розгуляти анархію і безлад, щоб трон затрясся під їхніми важкими сраками і вони звідти попадали і важко ся позабивали.

19) Якщо ви ходожник – зберіть групку друзів і за нічку забацайте пару бігбордів в центрі із зображенням трупів можновладців. можна розвісити впізнавані ляльки посадовців повішені в парках на деревах.

20) Якщо є нагода – паліть автомобілі і нищіть ЇХНЮ приватну власність. Це є початок.

21) Спускайте на них собаку, якщо є у Вас

22) Купіть або подаруйте другові рогатку. ВВечері можна чудово гуляти попід парканами шикарних особняків – і поціляти у вікна простими камінцями а то й металевими кульками.

23) Коли протест набуде розмаху і всюди вже буде передбарикадна ситуація і атмосфера- пропучуйте колеса тролейбусів, автобусів прямо на центральних розв’язках, у центрі тощо. Дестабілізуйте транспортну ситуацію. Обрізайте лінії електро- і газо- постачання підприємствам олігархів.

24) Замість самоспалення – спаліть маєток найближчого судді, прокурора тощо разом із живністю всередині. Кому не дозволяє віра – паліть без живності дачі….Або ж якщо маєте машину – збивайте на смерть ту наволоч у її дорогих лєксусах або на прогулянках.

25) Якщо ви сам несміливий, або фізично не сильний(худий), але у вас є трошки грошей – заплатіть знайомому бомжеві або пиякові щоб він наніс їм якихось тілесних або матеріальних ушкоджень.

26) Якщо ви спортсмен-гей – зберіть друзів і пускайте по колу доступних у вашому регіоні наволочей.

27) Навіть якщо ви не педофіл – за нагоди – гвалтуйте їхніх дітей, щоб порвати все заради пам’яті наступних поколінь. Вони мають вмерти, їх треба принести в жертву. Маємо очиститися в крові як за часів коліївщини. Вони мають нас боятися, боятися народного гніву. тому треба бити по найціннішому що у них є.

28) Хай ваші собаки справляють потребу на могилах їхніх предків. Якщо зможете – ви також.

СРІТЬ НА МОГИЛИ ЇХНІХ БАТЬКІВ.

29) Виливайте усі свої емоції у публічну творчість, діліться вдалими вчинками і акціями по інеті, об’єднуйтесь – РАЗОМ ЛЕГШЕ ГВАЛТУВАТИ ДІТЕЙ ЧИНОВНИКІВ І ВІДБИВАТИ МІЛІЦІОНЕРАМ НИРКИ

Щоб сталася кровна революція гнів має нас засліпити – тоді прийдуть великі зміни, як зійде кров із нашої землі, чужа і наша. Треба відкинуть мораль і милосердя – і просто взяти вила. Так робити  у всій Європі і будуть робити й надалі.

Сподіваюся що не в одного мене уява не бідна і ви, хто читає це – придумаєте і добавите ще багато цікавих пунктів

Доки ми не факнемо систему, вони трахатиме нас

Advertisements
 

Позначки: , , , , , , ,

24 responses to “Як ефективно бити міліцію | Коліївщина 2.0

 1. Uri

  13.08.2012 at 14:22

  Хвора людина….

   
  • VOVA

   13.08.2012 at 17:38

   я тобі співчуваю)

    
  • VOVA

   13.08.2012 at 17:39

   …….Uri

    
 2. Dracula

  29.11.2013 at 02:21

  Вы – натуральный дегенерат!

   
 3. несвидомый

  02.12.2013 at 17:27

  Судя по почерку, автор – отмороженная на всю безмозглую голову бандерня, способная только к разрушению

   
 4. Jon Adgdfg

  04.12.2013 at 14:06

  Це все аморально, ми справжні люди радикали, ми не підораси як всі політикани та омон…це лише вони так можуть робити…а ми не будемо глумитися…ми іх просто знищемо!!!

   
  • свиноматка

   04.12.2013 at 22:32

   Джоне, ти трохи переоцінюєш наші сили.

    
 5. Михайло Шевченко

  06.12.2013 at 11:19

  На таке здатні, як кажуть: “лише аристократи або дегенерати”. Та все далі така девіантність – привілегія аристократії, у часи терпимості дегенерати вже не ті.

   
  • Bogdan Dub

   06.12.2013 at 22:13

   шляхетно міркуєте

    
 6. Ардрей

  10.12.2013 at 13:42

  Надо было назвать этот опус так “Исповедь опущенного ЛОХа или школьная программа львовского ученика”

   
 7. Діма

  15.12.2013 at 04:43

  Про спортсменів – підарасів сильно )))))

   
 8. dik lava (@dikushin)

  21.12.2013 at 11:06

  лечиться не пробовал. хотя уже поздно

   
 9. Мешканець_UA

  21.12.2013 at 15:02

  Ви хворі люди. Боже, невже це мої співвитчизники? Дякую мені, Боже, що я москаль.

   
 10. Oleg Black

  21.12.2013 at 20:04

  Встретишь автора этого шедевра – проткни ему печень, хватит ему коптить небо.

   
  • Elalek

   22.12.2013 at 10:42

   Я с тобой согласен хотя для таких как он этого маловато.

    
  • свиноматка

   02.01.2014 at 23:49

   Чим ти тоді від автора відрізняєшся Олеже?!

    
 11. Олег

  21.12.2013 at 20:23

  Вы что? Всерьез приняли советы. Юмор не совсем понятный, но это именно шутка

   
  • Салонное зеркало

   27.02.2014 at 14:44

   За такие шутки в зубах должны быть промежутки. Как минимум…

    
 12. Alex

  06.02.2014 at 15:33

  Жуть. Я начинаю верить, в то, что бандеровцы кидали детей в колодцы, насиловали и убивали женщин. И все это время я был за Майдан. Я не хочу, что бы Янукович был у власти, но и националистов тоже не хочу.

   
 13. bunyk

  28.03.2016 at 01:45

  Тільки тепер зрозумів яка це чудова публікація. А коментарі – ще більше тішать.

   

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: