RSS

найкращі проекти The Fun Theory Award | 7 частина

26 Кві

найкращі проекти з креативного перетворення міста в ігровий майданчик, зону розваг, де усюди цікаво, весело, комфортно. частина 1, частина 2, частина 3, частина 4, частина 5, частина 6

61) Cумка-записник-стирачка для магазинних покупок.

62) Бокси для повернення книг. В Могилянці до речі в одній бібліотеці таке вже реалізовано. Але мова йде про те, щоб реалізувати таку практику в усіх міських бібліотеках. І це на крапельку збільшить рівень комфорту. Люди зможуть економити кілька хв часу.

63) Мотокрос в метро. Це дороге задоволення. Але популярністю би користувалося неабиякою. В метро навіть би з’явилися вільні сидячі місця. Коротше в поручнях є датчики, якими можна управляти моциками, машинками тощо.

64) Економте дерева – не користуйтеся паперовими рушничками. Користуйтесь сушаркою рук із вмонтованою гармонікою(губною гармошкою). Повітря гаряченьке руки дує – мелодію транслює. Сорі за блюзнірський тон 🙂

65) Ця ідея для побуту міст майбутнього. Поклакана створювати відчутність присутності цифрових грошей. В залежності від суми на рахунку – карточка товстішає, важчає, навіть може видавати звук калатання багатьох монет. Крута ідея, але поки що дуже дорога для втілення.

66) Галереї відкритого простору. Суть в тому, щоб розміщувати музейні та галерейні мистецькі експонати у бокси, вмонтовані в землю під сколом на найпопулярніших паркових маршрутах міста. З цього часу більше буде не потрібно відвідувати тісні бетонні приміщення. Тепер можна насолоджуватися і роздумувати про мистецтво на свіжому повітрі під спів пташок і подих свіжого повітря. Окрім того, оскльки експонати часто змінюватимуться – люди частіше стануть ходити в парки. Таким чином вбиваються одразу два зайці: зацікавлення мистецтвом і мотивування більше рухатися.

67) Детектро брудних ручок. Ідея автора: дверні ручки при виході з туалету будуть оснащені детекторами непомитості рук. Якщо руки не помиті – то вам на пальці ставитиметься бодіар-штампик – ‘Поганий хлопчик’, ‘Погана дівчинка’. Моя ідея: якщо детектор визначив, що руки брудні – двері автоматично закликнює – і ви не можете вийти з приміщення туалету доки не помиєте руки. По-моєму, працювало б жилізно.

68) Освітлення на механічній енергії розваг. Чим сильніше розтягуєш мотузку вниз – тим довше світить лампочка.

69) Фітнес-будильник. Будильник у вигляді гімнастичного кільця. Щоб зупинити пронизливе пібікання, вам треба його 100 разів на талії покрутити, правда після 15 вмикається уже приємна драйвова музичка. По-моєму, крутий спосіб прокидатися.

70) Гном-сміттяр. Передовсім для смітників на території дитячих таборів, шкіл, садочків тощо. Смітник з дисплеєм, який показує, що відбувається всередині зі сміттям, яке динина щойно викинула. Виявляється, що гном забирає його під землю, зариваючи туди.

_________________________

Advertisements
 

Позначки: , , , , , , , ,

One response to “найкращі проекти The Fun Theory Award | 7 частина

  1. Roman Melnyk

    26.04.2012 at 18:28

    ти на початку забув дати посилання на перші випуски цієї штуки!

     

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: