RSS

Сьогодні я запроваджую на своєму блозі платні пости

18 Кві

Слідом за поодинокими  блогерами та порталами, сьогодні я запроваджую на своєму блозі платні  пости. Розумію, суспільство як і більшість українських інтелектуалів не готова платити за якісну і цінну інформацію, та все ж вважаю потрібним зреалізувати таку можливість для невеличкої меншості, на яку покладаю певні сподівання. Одночасно такий крок дозволить відфільтрувати зацікавлене середовище і зібрати прообраз майбутньої команди з кількох проектів, які зараз тільки-но зароджуються. Також ця ф-ція дозволить самовизначитися і самоусвідомитися решті аудиторії, кристалізувати свою ідентичність. А для мене – окрім самопозиціонування читачів, це дасть змогу визначити їх фактичні, а не декларовані публічні  позиції.

Більшість постів і надалі залишатимуться безкоштовними. Проте окремі найкращі найбільш якісні і цінні статті, найбільш трудомісткі і ресурсозатратні, над якими я працював понад 5 год будуть стояти під паролем. Щоб отримати доступ – вам достатньо поповнити мій рахунок (+380986451730) на кілька гривень і одразу ж написати мені про внесок на bodiadub@gmail.com. Я одразу ж вишлю вам код.  Можна зробити пожертву на більшу суму – і тоді, вам як меценату відкриється доступ на всі статті протягом пів-року або рік.  Хто не в змозі зробити пожертвування грошима – можна будь-чим іншим: прочитаними книгами для бук-кросингу, продуктами, вживаним одягом для бездомних, своєю допомогою в якихось проектах, цінними порадами та ідеями тощо.

Соціальне блоговедення(муніципальна журналістика) є виснажливою роботою, яка забирає багато часу і для того, щоб вона була якісною – автори мають повністю віддатися справі. А це означає що така праця, окрім ентузіазму має хоча б мінімально забезпечувати прожиття.

Advertisements
 

Позначки: , , , , , , ,

9 responses to “Сьогодні я запроваджую на своєму блозі платні пости

 1. Дмитро Прокопчук

  18.04.2012 at 22:17

  Мені здається, Богдане, тобі просто слід залучати людей до діяльності, якщо для тебе поповнення рахунку не є принциповою платою, бо, наскільки я розумію, ти не сподіваєшся, що цією платою собі життя забезпечиш?

  Вибач, це не наїзд і не збиткування, але чи ти певен, що твоя інформація достатньо цінна, щоби люди за неї були готові платити?

   
  • свиноматка

   18.04.2012 at 23:28

   Дмитре твоє запитання відбулося для мене дуже важливим. Зважаючи на розмір моєї відповіді – вирішив задоречніше винести її в окремий пост. тут тільки поставлю маленьке запитання: що ти маєш на увазі – ‘просто слід залучати людей до діяльності?’, які саме форми і методи?

    
  • Дмитро Прокопчук

   19.04.2012 at 19:03

   Просто запрошувати їх, а не ставити умови із таким собі відпрацюванням за читання закритих записів. Я розумію, що більшість твоїх записів лишаться відкритими і все таке, але когось (не мене) така постановка питання із пропозицією заплатити “діяльністю” може бути образливою.

    
  • свиноматка

   19.04.2012 at 20:11

   Тобто образливою? Чому?

    
  • Дмитро Прокопчук

   19.04.2012 at 20:29

   Ну, от це і не дуже добре, що ти сам не бачиш.

   Образливо тому, що ти не пропонуєш читачеві “долучитися” до твого проекту (так, знаю, долучилися би далеко не всі на просто прохання), а пропонуєш йому “відпрацювати право” читати твій матеріал участю в акції. З якою мотивацією піде людина на акцію чи в проект, якщо робить це як відпрацювання?

    
  • свиноматка

   19.04.2012 at 21:03

   а. ну якщо в такому ракурсі то так. проте зараз у людей всеодно нема жодної мотивації – а так – хоча якась. Та все ж я більше розраховую на фінансову допомогу.

    
 2. Roman Melnyk

  19.04.2012 at 14:42

  підтримую. воно цікавіше коли треба чимось пожертвувати. але проблема у тому, що люди не будуть купляти статті, бо це трохи напряжно поповнювати і часу піде багато, а твій блог і так рясніє іншими непоганими статтями, тому втрата одної, навіть найкращої, може компенсуватися твоїми іншими… або взагалі якимись іншими..

   
  • свиноматка

   19.04.2012 at 14:50

   Трохи згоден. Проте тепер буде відбуватися по висхідні все більш чіткіше розшарування на платні і безплатні статті. Тому буде що втрачати. Хоча в принципі, згодеш що зовнішньо ця втрата не буде сприйматися як відчутна.
   А стосовно напряжност – 5 грн на місяць, 10 – на 2 місяці, 30 грн – на пів-року.Можна також поповнювати через приват24(там без комісії). А можна 60 раз заплатити – і на цілий рік. Так що питання тільки в рівні культури споживання, зацікавленості та бажанні.

    

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: