RSS

Навіщо платити більше. | Билів-скандал

16 Кві

проїзні без націнок

Як на мене, ситуація цілком однозначна і очевидна. СК – це організація, що повинна займатися покращенням добробуту студентів, відстоювати їх інтереси, а не заробляти на них. А якщо цього нема в статуті – то вже завтра має бути. В приміщенні СтудКолегії – не місце бізнесу і бізнесменам. А Билів – просто скористався службовим становищем та адмінресурсом СК і заробив 54 тис грн. Важаю таким людям не місце в СК. І я вдячний Дмитру Ткачуку, який докладає багато зусиль для того, щоб покращити окремий елемент нашого з вами життя. Саме з таких локальних змін і будується краще майбутнє.

Чому ми маємо переплачувати на 3 грн*10 міс = 30 грн комусь в кишеню, якщо є люди, які готові робити це безкоштовно. Хай краще ті 30грн*1600 студентів=48 000 грн йдуть на розвиток студентських проектів. Ця сума до речі значно більше  від грошей, які виділяє Фонд Відродження на студпроекти.

Advertisements
 

Позначки: , , , , , , , , , ,

2 responses to “Навіщо платити більше. | Билів-скандал

 1. viktoriyakravets

  17.04.2012 at 00:23

  Історія не набула розголосу, бо Віталіку зіграло на руку те, що проїзними він почав займатися з самого початку року. Тобто першокурсники навіть і не здогадувалися про якісь темні махінації, і гадки не мали, що колись проїзні були дешевші.
  Щодо того – що людину, яка зараз зловила за хвіст загальне обурення потрібно зразу коронувати – кардинально проти. Зіграти на ажіотажі зуміє кожен, питання, а як же він діятиме в мирних умовах???

   
 2. bunyk

  17.04.2012 at 07:15

  Якщо є люди готоі робити щось безкоштовно, то на вільному ринку всі інші їм не конкуренти. А якщо конкуренти, то треба подумати – як так виходить? Нема вільного ринку?

  P.S. Відео прямо як в RSA Animated.

   

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: