RSS

А.Слюсарчук(псевдогеній пам’яті) – вбивства, псевдопрофесор, експерименти над людьми, шахрай століття

20 Жов

 всiх свiдкiв убити неможливо

 Так, це той, що нібито професор нейрохірургії, що нібито тримає в пам’яті кілька тисяч книг, що ніби виграв у шахи в досконалої програми ’Рибка 4, це той що ніби геній-самородок, людина із надзвичайними здібностями що уміє зап’ятовувати надвеликі числа’

Вiн шантажував людей страшими дiагнозами, робив здорових калiками, а потiм залякувАв.Вiн не цурався брати грошi у бiдних, у дiтей-сирiт i навiть у людей, якi були приреченi, маючи, наприклад, рак у четвертiй стадiї. Вiн забирав останнi грошi у матерiв, гостро потрiбнi для справжнього лiкування їхнiх хворих дiток. I, матюкаючись, наказував приносити в доларах, бо гривнi довго рахувати. 

..Є населенi пункти, у яких його жертвами ставали декiлька людей. Ми впевненi: за двадцять рокiв “лiкарської дiяльностi” Слюсарчука таких населених пунктiв було не сотнi, а тисячi. I тисячi обдурених. А мертвi? Хто рахував його мертвих? У потерпiлих не вистачало сили й грошей не те що на прокуратуру, а й на похорон своїх рiдних. Псевдолiкар забирав у них останнє.

Вiддавали, бо шукали надiю. Бо хотiли понад усе: аби найдорожчi їм жили. Якщо ж виникали проблеми, вiн щедро дiлився грошима з людьми, якi мали обов’язок його зупинити. Вiн i досi це робить. Сьогоднi, розумiючи, що коло звужується, вiн шукає вихiд. Його спiльники залякують людей, якi дали свiдчення. Вiн вмовляє чиновникiв у Києвi, Козятинi та Гришкiвцях фальсифiкувати новi черговi довiдки.

Повний текст з джерела – http://www.expres.ua/main/2011/10/20/52335

Advertisements
 

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: