RSS

Моя перша книга | літературний дебют

14 Жов

 Нещодавно вперше в книзі були надруковані мої твори. Нагадаю, що почав писати серйозно в 2010. Тому належу до покоління двацядесятників, які роблять акцент на якість. Пишу нариси, очерки, скетчі, замальовки, маленькі оповідання, наноромани, мікроповісті. Заснував жанр прозоку(поєднання прози і хоку). Належу до літугрупування з двох чоловік. Практикуємо і розробляємо експериментальні стильові, мотиваційні, критичні прийоми художньої літератури. Цікавимося структурною лінгвістикою та конструюванням метаскладної метафори.

Нині дуже важко видатися в Україні, а молодому автору – так ПІПЕЦЬ-ТРИНДЕЦЬ взагалі. Тому тішуся і сприймаю це як досягнення.

Тираж 500. Тому можна купити тільки по блату в знаючих людей з літклубу ’МАРУСЯ’ та в мене, та ще в кількох спекулянтів. Але їм вже недовго….

Ціна символічна – 20.

Сторінок – 80.

22 жовтня  буде презентація в Києві в ДИВАНІ. Позавчора була в МЦ ХАЛТУРА в гуртязі НаУКМА на Трої.(Троєщина). І ще багато чого буде, тільки треба деовочезуватися і почати слідкувати, бігати, читати, кричати, – жити одним словом.

P.S. Мій творик на 28 сторінці 😉 Інджой!

Advertisements
 
 

Позначки: , , , , ,

4 responses to “Моя перша книга | літературний дебют

 1. laura

  15.10.2011 at 06:49

  богдане, хочу почитати книжечку)

   
 2. bodia

  15.10.2011 at 14:14

  Лауро, ти будеш вражена. Гарантую!
  Я сьгодні закінчив її читати і просто вшоці. 80% текстів дуже талановито і майстерно написавні. Це перший удар по рунуванню стіни стереотипів, що сучукрліт це УГ. Як правило антології молодих авторів, графоманів виходять дуже слабенькими, а ця – просто якесь диво! Після книги зрозумів, що письменники двацядесятники грають у вищій лізі, аніж Карпа, Роздобудько, Дашвар і Ко.

   
 3. viktoriyakravets

  15.10.2011 at 17:08

  І автор справді не вихваляється =) Я сама є палкою фанаткою його творчості і мене тішить, що дивним чином після псевдо відродження сучукрліту в особі декількох закомплексованих збоченців-дегенератів наступило нове, в цей раз думаю справжнє пришестя Христа (читай – нового покоління талантів).

   
 4. bodia

  15.10.2011 at 20:39

  пришестя Христа – дуже крута відсупротивного-метафора!

   

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: