RSS

Історія створення МЦ ’ХАЛТУРА’

12 Жов

подання на демонтаж стіни (документ із фотками, схема інтер’єру, концепція)

Два чуваки вночі. Коридор гуртожитку. Сонна розмова про все, ніпрощо і життя.

– Було б класно диванчики на кожному поверсі поставити.

– Ага, це ж можна безкоштовні попривозити або якісь беушні купити.

Все починалося приблизно так. Доволі часто ми збиралися по-ночах, вечорах, днях, кухнях і обговорювали різні цікаві ідея, що ЯКБИ їх зробити і що для того треба, і як все погано і що всі такі овочі пасивні, страхопуди, лінюхи і т д. Але висловлена ідея сприймалася нами як зреалізована завершена. Думки були невідірвані від слів, слова – не мали нічого спільного із діями. А пішло все не так тому, що в той вечір особливо загострилася відраза до пустослівства, до неактуальної, вихолощеної, відірваної від життя балаканини, словоблудства. Тому ми просто пішли і привезли знайдений в неті безкоштовний диван. 200 грн на його доставлення в гуртягу назбирали ходячи від кімнати до кімнати по 2-ох поверхах гуртожитку. На більше нас не стало. Назбирали 600 грн. Тобто стає зрозуміло, що можна в холі кожного поверху біля ліфтів встановити диванчик для локальних тус. Проект стартанув і один поверх вже був готовий. Ідея виростала. Тепер в читалка на 9 пов мала поєднуватися із мистецьким центром. Треба було зруйнувати дві стіни і об’єднати кімнату із коридором і хольчиком. А двері замикати. Тобто розділити коридор на двоє і зробити його непрохідним.

Проте рівно через 2 дні це сталося. Диванчик обригали, підпалили, обплямили,  за спинку накидали шкурок від бананів, лушпиння, качани від яблук, фантики, недопалки…. Гопам або бомжам на такий рівень засеру знадобилося б напевно днів 5-6. Могилянці знову найкрутіші. Після цього адміністрація  дала зрозуміти що самовільне руйнування стін – означає виселення з гуртожитку. Тому довелося обмежитися тільки кімнаткою. Поки що.

Далі почали обшивати 3 стіни пінопластом – для звукоізоляції та щоб можна на нього чіпляти декорації. Потім вже цього року клеєли шпалери, робили полички і стелажі, збирали книги на буккросинг.

На даний момент малюються картини для декорації глядацької частини. Чекаємо що хтось неовоч, небайдужий або просто хтось буде долучитися, привносити свої ідеї, радість та зусилля.

Advertisements
 

Позначки: , , , ,

3 responses to “Історія створення МЦ ’ХАЛТУРА’

 1. crazyalien

  13.10.2011 at 10:05

  треба роздрукувати цю історію і розвісити на пару поверхах просто в коридорах, щоб люди читали і знайомилися. так само можна зробити і треба навіть зробити те голосування про хавчик (канапки, гофри і теде) на дошці оголошень. хоча б увага буди. і дати там посилання на твій блог, або ще краще зробити голосування паралельно у фейсбуці і контакті.

   
 2. bodia

  13.10.2011 at 10:23

  все що не кажеш – діло кажеш

   

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: