RSS

Про автора

Мандрівний мрійник, ідеаліст, максималіст, мистецтволюб і збоченець. Умію ходити на руках і маніпулювати бровами під музику.
Батяр, вар’ят, вигадник.
Блогер,

Понад усе люблю вечори у Карпатах в поході, коли далеко в горах і вогник одинокий і тісно так в компанії маленькій під гітару сум і думки в’юнити разом з димом.
Інша моя ідилія: громадська і мистецька діяльність – встановлювати велопаркінги, точки прокату роверів, публічні боксерські груші, аудіосмітники, видавати книги, озвучувати всякий андеґраундний шмурдяк(при чому процес навіть крутіший трошки за результат:), перетворювати дахи на спорт-майданчики, басейни, парки, встановлювати креативні смітники, вчиняти авангардний сюрреалістичний туризм.

Найдужче у світі ціную підтримку та дружбу. Якраз цього і найбільше в житті не вистачало, не вистачає  – і  тачатиме.

Сталкерив у чорнобильській зоні, ніс труну з комуністичними вождями, спилював колодки щоб потусити на дахах багатоповерхівок, чудив сюрреалістичні перформенси, лазив по-ромеовськи на побачення, малював націоналістичні графіті, в один час вів міжконфесійну війну(конфісковував у Свідків Єгови агітпродукцію, кропив їх спец-кефіром та іншими смердосумішями – вони ж влаштовували засади, нападали, душили, копали), працював масажистом, прибиральником, репетитором, столяром дитячим, вихователем,  роздавав газетки, 7 років вів деталізований особистий аналітичний щоденник, також з 13 років качаюсь. Здається в ті 13 мене викрали представники іншопланетної цивілізації, оскільки тоді наче перемкнуло – з гопника через інтегральний націоналізм еволюціонував у виразного ніцшеанцського соціаліста-атеїста. дуже зневажаю ‘мєнтів’, високопосадовців та мажорів. Ненавиджу обивателів(матрацників) і міщанство.Іноді в туалеті обпісюю собі ногу. Автостопив більше 15 тис км,

Після численних спроб знайти своє місце у соціальній структурі суспільства (збудувати свій бізнес, знайти високо-кваліфіковану-оплачувану-поспеціальності найману роботу) трохи зневірився і подався у трудову міграцію – заробітчанити на стройці в Лондоні. Щоб назбирати грошей на свої мрії, ідеї, проекти.
Ідентичність у мене розмита і загублена.

За пів року до отримання диплому – відмовився від університетської освіти загалом, а конкретно – Києво-Могилянської.
маю велосипед, пневмат, рогатку, рації, жучок і 40 пачок ‘’Верховини’’.

В екстримальних ситуація швидко мобілізуюся, схильний до канібалізму. Сангвінік. Не люблю педиків, котрі свою сердельковбулочну ідентичність схильні актуалізовувати і артикулювати. Люблю ж збирати гриби, можу хвилинами запхавши ніс в тролітрову бутлю, що на газовій грубці, нюхати сушені білі.

Люблю фісташкове і афинове морозиво і не люблю коли вдається невдало плюнути чи шмаркнути. Без ентузіазму вступаю в насране. Їм багато кукурудзяних пластівців, не вмію заздрити, бо усвідомлюю, що за кожне досягнення людина сплачує високу ціну.
Мій кумир – це плід інцестуальної оргії Дон Кіхота, Бендера і Джима Кері.
Люблю широкі діапазони емоцій, життєвих проявів, буттєвих станів. Захоплююсь усім висококонцентрованим, ядерним, надгротескним.

Переконаний, що краще спалахнути яскравим зварйованим болідом в тридцять, аніж гнити зсередини старим, тліючим шипучим дідом.

Хто хоче скоро пізнати для себе цей блог – запошлюю на сторіку НАЙКРАЩЕ (топ-19 постів за рік)

Advertisements
 

13 responses to “Про автора

 1. voko06

  09.09.2012 at 14:09

  справді, ти справжній Дон Кіхот… Дон Богдан, або Дон Свиноматка)

   
 2. dyak

  11.09.2012 at 10:27

  перечитав на одному диханні, гарно себе представив

   
 3. Natalia

  24.09.2012 at 16:23

  о, я теж люблю фісташкове морозиво 🙂

  написано суперсько!

   
 4. julliii

  12.04.2015 at 22:47

  кльовезний блог! а про себе написано жахливо прикольно:))))

   
  • свиноматка

   12.04.2015 at 23:08

   Люблю манеру жахливо прикольно поєднувати таким чином слова. Гадаю в нас є лексичні схожості!

    
 5. Юлька-булька

  12.04.2015 at 22:53

  о, і ще – “свиноматка”? така нестандартна назва для блогу…. люблю нестандарти;)

   
 6. VOLK

  03.05.2015 at 16:36

  Приємно зустрітися з тямущою людиною, з гнучким інтелектом, добре натренованими мізками й переконливим почуттям гумору. Бажаю якнайбільше адекватних і розумних читачів, котрі змогли б повною мірою оцінити Ваші чесноти. Хай щастить Вам, блогере!

   
 7. свиноматка

  03.05.2015 at 19:13

  Не знаю хто ти незнайомцю, але вдячний і бажаю гарного і цікввого шляху життєвого.

   
 8. злякане дитя природи в якого волосся дибки

  02.07.2017 at 03:03

  несподівано підходяще чтиво для неспокійних людей, які ждуть ранку, бо передивились фільмів жахів.більш так не буду.діє на змучені нерви автора коментаря, немов женьшень на усопшу душу. йду я спати

   

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s